0 položky
Nákupní košík: Kč0.00
Online Služba podpory
Attention!!! We don't ship drugs to the UK, Canada and United States! Prescription required for United States.

Proscar

Koupit proscar v Praze
Potřebuji předpis?
Pro koupi předpis nepotřebujete
Účinná složka:
Finasterid (Finasteride)
Forma léku:
Pilulka
  • Hledáte, kde koupit proscar v České republice?
  • Při návštěvě offline lékárny v ČR pro prodej proscar je třeba předložit lékařský předpis?
  • Stydíte se nebo nemáte čas zajít za lékařem pro předpis?
  • Jste si jistý, že účinná látka Finasterid v přípravku proscar pomůže pro vaše vyléčení?

Jste na správním místě! V naší internetové lékárně koupit-pilulky.com si můžete v ČR koupit kvalitní proscar bez předpisu. Anonymně doručíme vaší objednávku nejen v Česku, ale na jakékoli místo ve světě. Zabalíme proscar do neprůhledného obalu. Naše zásilky jsou vždy doručovány včas.

Mějte na paměti, že cena jedné pilulky při objednání většího balení proscar je menší, než při objednání menších balení, vaše výhoda je uvedena v poli Výhoda.

Při objednání proscar na částku více než 170EUR doručení po světě zdarma. Zaplatit proscar můžete na bezpečných stránkách webu se ssl spojením pomocí jakékoli mezinárodní platební karty (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Jcb card). Internetová lékárna koupit-pilulky.com pracuje 24 hodin denně. Odborná služba podpory odpoví na jakýkoli dotaz ohledně přípravku proscar.

Pokud se vám náš internetový obchod koupit-pilulky.com libí, můžete ho podpořit zmačknutím tlačítka google plus(g+) a současně získat slevu na proscar. Doporučujte naše stránky koupit-pilulky.com svým přátelům v České republice a získáte další slevu na proscar.

Generický Proscar se používá k léčbě urinálních problémů způsobených zvětšenou žlázou prostaty (benigní prostatické hyperplazie, BPH). Používá se také ke snížení rizika potřeby chirurgického zákroku k léčbě BPH. Lze jej užívat společně s dalším lékem (doxazosin) ke snížení rizika zhoršování stavu BPH.