0 položky
Nákupní košík: Kč0.00
Online Služba podpory
Attention!!! We don't ship drugs to the UK, Canada and United States! Prescription required for United States.

Lioresal

Koupit lioresal v Praze
Potřebuji předpis?
Pro koupi předpis nepotřebujete
Účinná složka:
Baklofen (Baclofen)
Forma léku:
Pilulka
  • Hledáte, kde koupit lioresal v České republice?
  • Při návštěvě offline lékárny v ČR pro prodej lioresal je třeba předložit lékařský předpis?
  • Stydíte se nebo nemáte čas zajít za lékařem pro předpis?
  • Jste si jistý, že účinná látka Baklofen v přípravku lioresal pomůže pro vaše vyléčení?

Jste na správním místě! V naší internetové lékárně koupit-pilulky.com si můžete v ČR koupit kvalitní lioresal bez předpisu. Anonymně doručíme vaší objednávku nejen v Česku, ale na jakékoli místo ve světě. Zabalíme lioresal do neprůhledného obalu. Naše zásilky jsou vždy doručovány včas.

Mějte na paměti, že cena jedné pilulky při objednání většího balení lioresal je menší, než při objednání menších balení, vaše výhoda je uvedena v poli Výhoda.

Při objednání lioresal na částku více než 170EUR doručení po světě zdarma. Zaplatit lioresal můžete na bezpečných stránkách webu se ssl spojením pomocí jakékoli mezinárodní platební karty (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Jcb card). Internetová lékárna koupit-pilulky.com pracuje 24 hodin denně. Odborná služba podpory odpoví na jakýkoli dotaz ohledně přípravku lioresal.

Pokud se vám náš internetový obchod koupit-pilulky.com libí, můžete ho podpořit zmačknutím tlačítka google plus(g+) a současně získat slevu na lioresal. Doporučujte naše stránky koupit-pilulky.com svým přátelům v České republice a získáte další slevu na lioresal.

Generic Lioresal is used for treating severe muscle spasms due to a variety of causes, including multiple sclerosis or brain or spinal cord injuries.