0 položky
Nákupní košík: Kč0.00
Online Služba podpory
Attention!!! We don't ship drugs to the UK, Canada and United States! Prescription required for United States.

Propecia

Koupit propeciu v Praze
Potřebuji předpis?
Pro koupi předpis nepotřebujete
Účinná složka:
Finasterid (Finasteride)
Forma léku:
Pilulka
  • Hledáte, kde koupit propeciu v České republice?
  • Při návštěvě offline lékárny v ČR pro prodej propecia je třeba předložit lékařský předpis?
  • Stydíte se nebo nemáte čas zajít za lékařem pro předpis?
  • Jste si jistý, že účinná látka Finasterid v přípravku propecie pomůže pro vaše vyléčení?

Jste na správním místě! V naší internetové lékárně koupit-pilulky.com si můžete v ČR koupit kvalitní propeciu bez předpisu. Anonymně doručíme vaší objednávku nejen v Česku, ale na jakékoli místo ve světě. Zabalíme propecia do neprůhledného obalu. Naše zásilky jsou vždy doručovány včas.

Mějte na paměti, že cena jedné pilulky při objednání většího balení propecia je menší, než při objednání menších balení, vaše výhoda je uvedena v poli Výhoda.

Při objednání propecia na částku více než 170EUR doručení po světě zdarma. Zaplatit propecia můžete na bezpečných stránkách webu se ssl spojením pomocí jakékoli mezinárodní platební karty (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Jcb card). Internetová lékárna koupit-pilulky.com pracuje 24 hodin denně. Odborná služba podpory odpoví na jakýkoli dotaz ohledně přípravku propecia.

Pokud se vám náš internetový obchod koupit-pilulky.com libí, můžete ho podpořit zmačknutím tlačítka google plus(g+) a současně získat slevu na propecia. Doporučujte naše stránky koupit-pilulky.com svým přátelům v České republice a získáte další slevu na propecia.

Generická Propecia se používá k léčbě určitých typů onemocnění vypadávání vlasů u mužů (androgennní alopecie). Používá se také k léčbě symptomů benigní prostatické hyperplazie (BPH) u mužů se zvětšenou prostatou.