0 položky
Nákupní košík: Kč0.00
Online Služba podpory
Attention!!! We don't ship drugs to the UK, Canada and United States! Prescription required for United States.

Cipro

Koupit cipro v Praze
Potřebuji předpis?
Pro koupi předpis nepotřebujete
Účinná složka:
Ciprofloxacin (Ciprofloxacin)
Forma léku:
Pilulka
  • Hledáte, kde koupit cipro v České republice?
  • Při návštěvě offline lékárny v ČR pro prodej cipro je třeba předložit lékařský předpis?
  • Stydíte se nebo nemáte čas zajít za lékařem pro předpis?
  • Jste si jistý, že účinná látka Ciprofloxacin v přípravku cipro pomůže pro vaše vyléčení?

Jste na správním místě! V naší internetové lékárně koupit-pilulky.com si můžete v ČR koupit kvalitní cipro bez předpisu. Anonymně doručíme vaší objednávku nejen v Česku, ale na jakékoli místo ve světě. Zabalíme cipro do neprůhledného obalu. Naše zásilky jsou vždy doručovány včas.

Mějte na paměti, že cena jedné pilulky při objednání většího balení cipro je menší, než při objednání menších balení, vaše výhoda je uvedena v poli Výhoda.

Při objednání cipro na částku více než 170EUR doručení po světě zdarma. Zaplatit cipro můžete na bezpečných stránkách webu se ssl spojením pomocí jakékoli mezinárodní platební karty (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Jcb card). Internetová lékárna koupit-pilulky.com pracuje 24 hodin denně. Odborná služba podpory odpoví na jakýkoli dotaz ohledně přípravku cipro.

Pokud se vám náš internetový obchod koupit-pilulky.com libí, můžete ho podpořit zmačknutím tlačítka google plus(g+) a současně získat slevu na cipro. Doporučujte naše stránky koupit-pilulky.com svým přátelům v České republice a získáte další slevu na cipro.

Generic Cipro is an antibiotic in a group of drugs called fluoroquinolones. It is used to treat different types of bacterial infections, e.g. bladder inflammation.