0 položky
Nákupní košík: Kč0.00
Online Služba podpory
Attention!!! We don't ship drugs to the UK, Canada and United States! Prescription required for United States.

Inderal

Koupit inderal v Praze
Potřebuji předpis?
Pro koupi předpis nepotřebujete
Účinná složka:
Propranolol (Propranolol)
Forma léku:
Pilulka
  • Hledáte, kde koupit inderal v České republice?
  • Při návštěvě offline lékárny v ČR pro prodej inderal je třeba předložit lékařský předpis?
  • Stydíte se nebo nemáte čas zajít za lékařem pro předpis?
  • Jste si jistý, že účinná látka Propranolol v přípravku inderal pomůže pro vaše vyléčení?

Jste na správním místě! V naší internetové lékárně koupit-pilulky.com si můžete v ČR koupit kvalitní inderal bez předpisu. Anonymně doručíme vaší objednávku nejen v Česku, ale na jakékoli místo ve světě. Zabalíme inderal do neprůhledného obalu. Naše zásilky jsou vždy doručovány včas.

Mějte na paměti, že cena jedné pilulky při objednání většího balení inderal je menší, než při objednání menších balení, vaše výhoda je uvedena v poli Výhoda.

Při objednání inderal na částku více než 170EUR doručení po světě zdarma. Zaplatit inderal můžete na bezpečných stránkách webu se ssl spojením pomocí jakékoli mezinárodní platební karty (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Jcb card). Internetová lékárna koupit-pilulky.com pracuje 24 hodin denně. Odborná služba podpory odpoví na jakýkoli dotaz ohledně přípravku inderal.

Pokud se vám náš internetový obchod koupit-pilulky.com libí, můžete ho podpořit zmačknutím tlačítka google plus(g+) a současně získat slevu na inderal. Doporučujte naše stránky koupit-pilulky.com svým přátelům v České republice a získáte další slevu na inderal.

Generic Inderal is used for treating high blood pressure or atrial fibrillation. It is used in patients with angina to decrease angina frequency and increase exercise tolerance; to decrease the risk of heart death in certain patients who have survived a heart attack; to manage certain types of tremors, a heart condition called hypertrophic subaortic stenosis, or certain symptoms of pheochromocytoma (an adrenal tumor). It is also used to prevent migraine headaches.